MÖBLER / Möbler, övrigt / Cake stand / blombord 14556416

nr 1455 6416

Cake stand / blombord

diameter: 64cm. Höjd: 165cm

Kondition: slitage, skador, saknar delar

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 mars 2022
kl 19:02:29